Lista szkoleń i kursów

Kursy sommelierskie

16 maj (sobota) odbędzie się Kurs sommelierski I stopnia dla kadry HoReCa oraz właścicieli gospodarstw enoturystycznych, 17 maj (niedziela) - Kurs sommelierski II stopnia (dla zaawansowanych).

Kurs sommelierski przeznaczony jest dla kadry hoteli, restauracji i kawiarni pragnących rozwijać się zawodowo oraz dla miłośników wina. Kurs nastawiony jest nie tylko na informację teoretyczną, ale przede wszystkim na jej praktyczne zastosowanie. Posiada również część dotyczącą łączenia wina z potrawami, co zapewne zainteresuje szersze grono uczestników. Kurs sommelierski prowadzony będzie przez Monikę Bielka-Vescovi dyplomowanego sommeliera z dyplomami International Sommelier Guild i WSET Advanced oraz wykładowcę kursów londyńskiej szkoły Wine & Spirit Education Trust, wykładowcę na studiach podyplomowych „Wiedza o Winie. Media, rynek, kultura” w Collegium Civitas, wykładowcę enologii na wydziale dietetyki Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz jurora na międzynarodowych konkursach winiarskich, dyrektora Szkoły Sommelierów oraz prezesa Stowarzyszenia Kobiety i Wino.

Kursy odbywać będą się podanych w dniach 16 – 17 maja br., w godz. 10.00 - 17.00 z przerwą na obiad 13.00 - 14.00. Miejsce szkolenia: Pałac Sroczyńskich w Jaśle (siedziba Medyczno - Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego).

Koszt kursu - 200 zł/os/jeden dzień szkoleniowy, w tym materiały szkoleniowe łącznie z winem (9 gatunków win, które będą zaprezentowane w trakcie zajęć), serwis kawowy, woda mineralna, pieczywo.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma świadectwo ukończenia kursu potwierdzone przez prowadzącego wykłady.

Równolegle z wypełnieniem i wysłaniem formularza zgłoszeniowego na stronie www.akademiawina.org lub wysłania zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy uiścić opłatę za szkolenie na konto Fundacji "Galicja Vitis"* w terminie do 10 maja włącznie. W tytule przelewu prosimy napisać: "Kurs sommelierski" I stopnia, ( w zależności od zainteresowania) "Kurs sommelierski" II stopnia. Liczba miejsc ograniczona, dlatego o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!

* - Fundacja Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa "Galicja Vitis"

Konto: Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

64 2030 0045 1110 0000 0382 1820

jaslo
logo gv
nw